HAKKIMIZDA

"AHU GIDA", 1975 yılından itibaren lokum, hazır içecek tozları, küp şeker imalatı ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir. Fabrikamız Aydın'ın Umurlu İlçesinde bulunan AYDIN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ' nde olup; genel üretim sahası 1800 metrekare ve toplam alan 5000 metrekaredir.

Hammadde durumundaki malımızın nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar olan tüm işlemleri fabrikamızın üretim aşamasında gerçekleşmektedir.

Ürünlerimiz, gıda mühendislerimizin gözetimi altında sağlık şartlarına uygun fabrikamızda titizlikle yapılmakta,Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı izni ile el değmeden hazırlanıp; Türk Gıda Kodeksine göre uygun olarak kalite kontrolleri yapıldıktan sonra sağlıklı ambalajlarında sizlere sunulmaktadır.

Kaliteyi yaşam tarzı olarak benimseyen "AHU GIDA" en uygun fiyat ve en yüksek kalitede üretim yaparak,tüketiciye en iyi hizmet vermeyi hedef seçmiştir.

"Daima Kalite" ilkesi üretimimizin bütün saflarında uygulanmaktadır. "AHU GIDA" Türk lokumunun ve doğal içeceklerinin dünyaca tanınan ününe her geçen gün çeşitlenen ürün yelpazesiyle ün katmaktadır.